Vážený zákazníku,
v rámci zkvalitnění služeb našich e-shopů, jsme se po několika letech souběžného provozu dvou alternativních e-shopů www.vlmais.cz a www.dobreobaly.cz rozhodli preferovat technologicky novější a uživatelsky příznivější e-shop www.dobreobaly.cz.
Všichni uživatelé e-shopu www.vlmais.cz najdou své zboží ve stejných cenách, při zachování množstevních slev a mohou využít možnost jednoduché registrace, evidence předchozích objednávek a lépe zvolit možnost dopravy a platby.
Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že budete i nadále spokojeni s nabídkou našich služeb, sortimentu zboží a rychlostí dodání.
Váš dodavatel zboží: V+L MAIS, s. r. o. Zlín
V případě Vašich dotazů prosím kontaktujte obchodní oddělení tel. 739 279 583, případně e-mail: obchod@dobreobaly.cz.
Pro přesměrování na nový aktuální e-shop www.dobreobaly.cz, prosím klikněte zde:

Duni bio víčko kelímků na polévku 400, 550 a 950 ml


Poptávka po ekologicky šetrných obalech stále roste. Řada Duni ecoecho® umožní uspokojit tuto potřebu díky vysoce kvalitním a uvědomělým materiálům. Výrobky z CPLA plastu jsou zdravotně nezávadné, vhodné pro přímý styk s potravinami a neobsahují alergeny.

Kvalitní, pevné plastové víčko určené pro papírové kelímky na polévku průměru hrdla 113 mm. Víčko je vyrobeno z velmi pevného materiálu CPLA.

CPLA je materiál, který vypadá jako běžný plast, je vyroben ze škrobů rostlinné biomasy (kukuřice, obiloviny, celulóza), krystalická kyselina polymléčná. Výhodou výrobků z tohoto typu plastu je biologická rozložitelnost a kompostovatelnost. Rozklad probíhá za pomocí vlhkosti, vyšších teplot vzduchu a půdních bakterií.

Rozměry: výška 11 mm, celkový průměr převlečného víčka 118 mm. Víčko je vhodné do 100°C.

Prodej po 1 bal. = 50 ks.
Měrná jednotka:
Dostupnost:
Balení:
Katalogové číslo:
V+L-MAIS, s.r.o.
IČO: 26943247 / DIČ: CZ26943247

Adresa:
Nábřeží 599
760 01 Zlín
Otevírací doba výdejního
místa: po-pá 7:00 – 16:00

objednávky, fakturace, e-shop
Tel.: 577 688 136, 739 279 583
e-mail: obchod@vlmais.cz
Prodejna Prodejna Prodejna
© VL MAIS , všechna práva vyhrazena, gthink.cz. Powered by Gthink.cz